Skip Navigation Links > O nás > Novinky

2. 10. 2018

Setkání I.CA se zástupci bank - XI. ročník

Ve dnech 20. a 21. září 2018 se v hotelu Park Holiday v Praze-Benicích uskutečnil již XI. ročník tradičního setkání společnosti I.CA se zástupci bank z ČR a SR.

Tato pravidelně pořádaná konference byla letos z velké části zaměřena na problematiku Evropské směrnice PSD 2 a nové služby I.CA poskytované v souladu s Evropským nařízením eIDAS. Současně bylo otevřeno také aktuální téma nových elektronických občanských průkazů ČR a jejich využití.

Program konference byl rozdělen do několika bloků a její významnou součástí byly odborné přednášky nezávislých specialistů v oblasti bezpečnosti IS.

Našimi váženými hosty byli například Ing. Tomáš Rosa Ph.D., jehož přednáška byla věnována problematice autentizace ve službách PSD2 a Ing. Peter Kopriva, který účastníky zaujal svojí přednáškou na téma „Biometrie tváře“.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se této konference zúčastnili, a věříme, že společné setkání bylo pro všechny strany velkým přínosem. Potvrzením nám jsou jak příznivá hodnocení účastníků, tak i věcná diskuse k jednotlivým prezentacím.

Již nyní se všichni těšíme na příští XII. ročník setkání a věříme, že bude stejně úspěšný jako ten letošní.


Registrační autority

v

Novinky

18. 1. 2019 Úspěchy I.CA ve veřejných zakázkách
Více zde
10. 12. 2018 Vydávání kvalifikovaného certifikátu pro autentizaci internetových stránek
Více zde
26. 11. 2018 I.CA se stala dodavatelem projektu Národní certifikační autority
Více zde