Skip Navigation Links > O nás > Novinky

2. 10. 2018

Setkání I.CA se zástupci bank - XI. ročník

Ve dnech 20. a 21. září 2018 se v hotelu Park Holiday v Praze-Benicích uskutečnil již XI. ročník tradičního setkání společnosti I.CA se zástupci bank z ČR a SR.

Tato pravidelně pořádaná konference byla letos z velké části zaměřena na problematiku Evropské směrnice PSD 2 a nové služby I.CA poskytované v souladu s Evropským nařízením eIDAS. Současně bylo otevřeno také aktuální téma nových elektronických občanských průkazů ČR a jejich využití.

Program konference byl rozdělen do několika bloků a její významnou součástí byly odborné přednášky nezávislých specialistů v oblasti bezpečnosti IS.

Našimi váženými hosty byli například Ing. Tomáš Rosa Ph.D., jehož přednáška byla věnována problematice autentizace ve službách PSD2 a Ing. Peter Kopriva, který účastníky zaujal svojí přednáškou na téma „Biometrie tváře“.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se této konference zúčastnili, a věříme, že společné setkání bylo pro všechny strany velkým přínosem. Potvrzením nám jsou jak příznivá hodnocení účastníků, tak i věcná diskuse k jednotlivým prezentacím.

Již nyní se všichni těšíme na příští XII. ročník setkání a věříme, že bude stejně úspěšný jako ten letošní.


Registrační autority

v

Novinky

6. 6. 2019 Odborná konference I.CA "Implementace PKI v praxi VII."
Více zde
29. 5. 2019 Testovací certifikáty pro PSD2 podle ETSI TS-119495 v1.3.1
Více zde
14. 5. 2019 I.CA realizovala projekt NCA pro Správu základních registrů
Více zde