Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > Kontakty > Registrační autority

Registrační autority I.CA

Níže uvedené kontakty neslouží jako technická podpora, v případě jakýchkoli dotazů využijte kontaktů zde. Registrační autoritu kontaktujte pouze pro domluvení termínu vystavení certifikátu.


 

Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Budějovický kraj Plzeňský kraj Pardubický Královehradecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Praha - městské části Středočeský kraj


Využijte pobočky v nejbližší městské části Praha 9 Využijte pobočky v nejbližší městské části Využijte pobočky v nejbližší městské části Praha 6 Praha 5 Praha 4 Využijte pobočky v nejbližší městské části Využijte pobočky v nejbližší městské části Praha1
 
Kraj Vysočina
Krajský úřad Kraje Vysočina  

Žižkova 57
586 01 Jihlava

  +420 564 602 104

ca@kr-vysocina.cz

Provozní doba: po dohodě se zákazníkem

Doporučujeme klientům I.CA dohodnout si návštěvu předem telefonicky, z důvodů urychlení vyřízení Vaší žádosti a ověření všech potřebných informací a podkladů pro úspěšné vydání vybraného certifikátu.

Tato registrační autorita poskytuje mimo jiné i vydávání kvalifikovaných certifikátů pro elektronický podpis SR.Partners Financial Services, a.s.  

Masarykovo náměstí 53
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

 +420 564 034 322
ica@partners-bystrice.cz

Provozní doba: Po - Pá 7:30 - 18:00 případně po dohodě se zákazníkem

Výše uvedené kontakty neslouží jako technická podpora. Registrační autoritu kontaktujte pouze pro domluvení termínu vystavení certifikátu.

Na této veřejné registrační autoritě I.CA je možné získat všechny typy certifikátů kromě SSL certifikátů a kvalifikovaných certifikátů pro autentizaci webových stránek (QWAC). V případě zájmu o tyto typy certifikátů prosím kontaktujte sales@ica.cz.

Pobočka dále nabízí HW pro bezpečné uložení certifikátů. Typ HW je potřeba předem ověřit.Registrační autority

v

 
separator
separator