Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > Kontakty > Registrační autority - svět > Registrační autority

Registrační autority I.CA

Vážení klienti, od 27.4.2020 je většina Registračních autorit I.CA znovu v provozu. Veškeré vydání certifikátů probíhá v rámci dodržení nařízených hygienických opatření a po předchozím objednání termínu.

Pokud máte zájem o vydání certifikátu (vyjma SSL a QWAC), můžete si vyhledat nejbližší pracoviště registrační autority I.CA, kde v rámci osobní návštěvy certifikát získáte. V zájmu bezproblémového odbavení si termín návštěvy registrační autority prosím dohodněte předem na uvedených kontaktech.

Níže uvedené kontakty neslouží jako technická podpora, v případě jakýchkoli dotazů využijte kontaktů zde .


Ústecký kraj
Krajský úřad Ústeckého kraje  

Další kontakty:

  +420 475 657 330 nebo +420 603 192 624 (pí Soukupová)
  +420 475 657 937 (pí Jerychová)

Provozní doba: Po-Pá 7:30-14:00 hod.

Upozornění: Tato registrační autorita je od 27.4.2020 znovu v provozu. Veškeré vydání certifikátů probíhá v rámci dodržení nařízených hygienických opatření a po předchozím objednání termínu. 

V zájmu Vašeho bezproblémového odbavení Vás žádáme o sjednání termínu návštěvy této registrační autority předem, kde je možno domluvit i jiný čas.Metropolnet, a.s.  

http://www.metropolnet.cz

Provozní doba: po dohodě se zákazníkem

Upozornění: Tato registrační autorita je od 18.5.2020 znovu v provozu. Veškeré vydání certifikátů probíhá v rámci dodržení nařízených hygienických opatření a po předchozím objednání termínu.  Innovation One s.r.o.  

Provozní doba: Po-Čt 9:00-15:00 (doporučujeme tel. objednání)

Upozornění: Tato registrační autorita je od 4.5.2020 znovu v provozu. Veškeré vydání certifikátů probíhá v rámci dodržení nařízených hygienických opatření a po předchozím objednání termínu. 

Pobočka nabízí HW pro bezpečné uložení certifikátů. Provozovna dále zajišťuje prodej licencí uživatelské aplikace I.CA Secom, je oprávněna poskytovat archivní i kvalifikovaná časová razítka. Dále nabízí služby mobilní registrační autority, více informací získáte na výše uvedeném tel. čísle.

https://www.innone.cz/ 
Magistrát města Chomutov  

Provozní doba: Po a St 8:00 - 17:00; Út a Čt 8:00 - 15:00Registrační autority

v

 
separator
separator