Spojeni s důvěrou

Spojenie s dôverou

Connected with trust

D. Trust
Certifikačná Autorita a.s.

Spojeni s důvěrou

Spojení s dôverou

Connected with trust

 
Skip Navigation Links > Podpora > Aplikace ke stažení

Aplikace ke stažení

I.CA PKIServiceHost


Aplikace I.CA PKIServiceHost slouží pro podporu generování žádostí o certifikát a k přístupu do portálu klientských služeb v prohlížečích IE/Firefox/Chrome/Opera.

V prohlížečích, vyjma Internetu Exploreru, je nutné současně s aplikací instalovat i její doplněk (dle používaného typu prohlížeče).


I.CA SecureStore pro Windows


Aplikace I.CA SecureStore sloužící pro správu čipových karet Starcos 3.0 a vyšší (Starcos 3.0 plug-in a vyšší).

Výše uvedená verze aplikace slouží pro klientské OS (Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 with April 2014 Update, Windows 10) a serverové OS (Windows Server 2008 R2 Service Pack 1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 with April 2014 Update, Windows Server 2016).

I.CA SecureStore pro MAC OSI.CA QTSA


Aplikace I.CA QTSAklient (1.7) je určená pro prostředí Windows, kterou zdarma poskytuje I.CA, umožňuje získání kvalifikovaného elektronického časového razítka (sestrojení žádosti dle certifikační politiky) ke konkrétnímu dokumentu resp. souboru a datům. Je vhodná pro situace, kdy jsou časová razítka požadována jednotlivě konkrétním uživatelem. Aplikaci lze používat, pouze pokud máte službu časové autority sjednánu a nastaven přístup k této službě. Pro správnou funkčnost je třeba provést aktuální nastavení parametrů, ty si můžete vyžádat na e-mailové adrese tsa@ica.cz, případně u svého obchodního zástupce. Pokud jste již na svém počítači měl aplikaci ve verzi 1.6, je nutné před instalací verze 1.7, tuto předchozí ručně odinstalovat. V případě použití aplikace pro testování je vždy nutná autentizace, před použitím nás kontaktujte na e-mailové adrese tsa@ica.cz.I.CA RootMan, I.CA PFX Tool


Pro zajištění funkčnosti Vašeho certifikátu je nutné mít nainstalovány příslušné kořenové certifikáty I.CA a NBÚ SK. Kontrolu Vašeho PC a případnou instalaci chybějících kořenových certifikátů provedete spuštěním aplikace I.CA RootMan.

Aplikace I.CA PFX Tool slouží pro úpravu zálohy certifikátu (souboru *.PFX). Certifikát z takto upravené zálohy bude možné přenést mezi operačním systémem Windows XP a vyššími verzemi OS Windows.


I.CA NewCert


Aplikace I.CA NewCert sloužící pro tvorbu žádostí o certifikát offline. K jejímu fungování není vyžadována Java.

K dispozici je speciální verze pro ÚOZI, položky žádosti tak odpovídají požadavkům pro zajištění elektronické komunikace s Českým úřadem zeměměřickým a katastrálním.

Registrační autority

v

 
separator
separator