Skip Navigation Links > Podpora > Klientské služby > Platební informace

Jak platit za služby I.CA?


Usnadněte si vyplnění platebního příkazu za služby I.CA s chytrým telefonem. Využijte možnost QR platby ve vaší mobilní bankovní aplikaci. QR kód pro platbu je umístěn vždy na konkrétní faktuře.

QR platbaPříkaz k úhradě můžete zadat osobně ve své bance nebo prostřednictvím elektronického bankovnictví na účet:

  • 17864658/0300 – platby za prvotní a následné certifikáty (jako VS uveďte číslo proforma faktury

Platba je zpravidla připsána na účet příjemce druhý pracovní den od přijetí platebního příkazu bankou. Vydání následného certifikátu proběhne ihned po připsání platby ve prospěch účtu I.CA.

Bankovní převodPokud chcete co nejrychleji uhradit Vaši fakturu, je možné navštívit registrační autoritu v sídle naší společnosti (Podvinný mlýn 2178/6, Praha 9), kde Vám bude umožněna platba v hotovosti nebo platební kartou. Za tuto službu není účtován žádný manipulační poplatek.

Platba v hotovosti


Jak urychlit vydání následného certifikátu?


Pokud spěcháte na vydání následného certifikátu, je možné zaslat kopii dokladu o provedené platbě na adresu info.faktura@ica.cz, popř. nás kontaktovat na tel. čísle +420 284 081 940.


Jak změnit fakturační údaje?


Pokud došlo ke změně fakturačních údajů za Vámi odebrané certifikáty, je možné je upravit prostřednictvím služby Správa osobního certifikátu, kterou naleznete na našich webových stránkách http://www.ica.cz/Klientske-sluzby.

Pro změnu fakturačních údajů je také možné odeslat e-mail s Vaším požadavkem na adresu info.faktura@ica.cz. Do e-mailu nezapomeňte připsat sériové číslo Vašeho certifikátu, popř. variabilní symbol proforma faktury či konečné faktury, která vám byla zaslána e-mailovou zprávou.


Registrační autority

v

Novinky

14. 5. 2019 I.CA realizovala projekt NCA pro Správu základních registrů
Více zde
25. 4. 2019 Konference eIdentita
Více zde
27. 3. 2019 I.CA se stala členem OBE QTSP Working Group
Více zde