Skip Navigation Links > Registrační autority


Níže uvedené kontakty neslouží jako technická podpora, v případě jakýchkoli dotazů využijte kontaktů zde. Registrační autoritu kontaktujte pouze pro domluvení termínu vystavení certifikátu.


 

Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Budějovický kraj Plzeňský kraj Pardubický Královehradecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Praha - městské části Středočeský kraj


Využijte pobočky v nejbližší městské části Praha 9 Využijte pobočky v nejbližší městské části Využijte pobočky v nejbližší městské části Praha 6 Praha 5 Praha 4 Využijte pobočky v nejbližší městské části Využijte pobočky v nejbližší městské části Praha1
 
Kraj Vysočina
Krajský úřad Kraje Vysočina  

Žižkova 57
586 01 Jihlava

  +420 564 602 104

ca@kr-vysocina.cz

Provozní doba: po dohodě se zákazníkem

Doporučujeme klientům I.CA dohodnout si návštěvu předem telefonicky, z důvodů urychlení vyřízení Vaší žádosti a ověření všech potřebných informací a podkladů pro úspěšné vydání vybraného certifikátu.

Tato registrační autorita poskytuje mimo jiné i vydávání kvalifikovaných certifikátů pro elektronický podpis SR.Partners Financial Services, a.s.  

Masarykovo náměstí 53
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

  +420 564 034 322

ica@partners-bystrice.cz

Provozní doba: Po - Pá 7:30 - 18:00 případně po dohodě se zákazníkem

Výše uvedené kontakty neslouží jako technická podpora. Registrační autoritu kontaktujte pouze pro domluvení termínu vystavení certifikátu.

Na této veřejné registrační autoritě I.CA je možné získat všechny typy certifikátů včetně HW pro jejich bezpečné uložení.
Registrační autority

v

Novinky

12. 2. 2019 Ukončení podpory Java v online generátorech I.CA
Více zde
18. 1. 2019 Úspěchy I.CA ve veřejných zakázkách
Více zde
10. 12. 2018 Vydávání kvalifikovaného certifikátu pro autentizaci internetových stránek
Více zde