Skip Navigation Links > Podpora > Aplikace ke stažení

Aplikace

I.CA SecureStore pro Windows

Níže uvedená verze aplikace slouží pro klientské OS (Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 with April 2014 Update, Windows 10) a serverové OS (Windows Server 2008 R2 Service Pack 1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 with April 2014 Update, Windows Server 2016). Více informací 

Stáhnout aplikaci
pro OS Win (64bit)
Stáhnout aplikaci
pro OS Win (32bit)

 Uživatelská příručka

 Instalační příručka

I.CA SecureStore pro MAC OS

Aplikace I.CA SecureStore sloužící pro správu čipových karet Starcos 3.5 a vyšší (Starcos 3.5 plug-in a vyšší). 

Stáhnout aplikaci

 Uživatelská příručka

 Instalační příručka


I.CA PKIServiceHost

Aplikace I.CA PKIServiceHost slouží pro podporu generování žádostí o certifikát a k přístupu do portálu klientských služeb v prohlížečích IE/Firefox/Chrome/Opera.

Stáhnout aplikaci

 Návod - nastavení prohlížeče IE

V prohlížečích kromě Internetu Exploreru je nutné zároveň nainstalovat rozšíření do prohlížeče:


I.CA QTSA

Aplikace I.CA QTSAklient (1.7) je určená pro prostředí Windows, kterou zdarma poskytuje I.CA, umožňuje získání kvalifikovaného elektronického časového razítka (sestrojení žádosti dle CP ) ke konkrétnímu dokumentu resp. souboru a datům. Je vhodná pro situace, kdy jsou časová razítka požadována jednotlivě konkrétním uživatelem. Aplikaci lze používat, pouze pokud máte službu časové autority sjednánu a nastaven přístup k této službě. Pro správnou funkčnost je třeba provést aktuální nastavení parametrů, ty si můžete vyžádat na e-mailové adrese tsa@ica.cz, případně u svého obchodního zástupce. Pokud jste již na svém počítači měl aplikaci ve verzi 1.6, je nutné před instalací verze 1.7, tuto předchozí ručně odinstalovat. V případě použití aplikace pro testování je vždy nutná autentizace, před použitím nás kontaktujte na e-mailové adrese tsa@ica.cz.

Stáhnout aplikaci
verze 1.7 TSA2

 Instalační příručka - v1.7


I.CA RootMan

Pro zajištění funkčnosti Vašeho certifikátu je nutné mít nainstalovány příslušné kořenové certifikáty I.CA a NBÚ SK. Kontrolu Vašeho PC a případnou instalaci chybějících kořenových certifikátů provedete spuštěním aplikace I.CA RootMan.

Stáhnout aplikaci aplikace I.CA RootMan      

I.CA NewCert

Aplikace I.CA NewCert sloužící pro tvorbu žádostí o certifikát offline. K jejímu fungování není vyžadována Java.

Stáhnout aplikaci
 

I.CA NewCert pro ÚOZI

Tato verze aplikace I.CA NewCert sloužící pro tvorbu žádostí o certifikát offline. Položky žádosti tak odpovídají požadavkům pro zajištění elektronické komunikace s Českým úřadem zeměměřickým a katastrálním. Více informací  

Stáhnout aplikaci (pro ÚOZI)


I.CA PFX Tool

Aplikace I.CA PFX Tool slouží pro úpravu zálohy certifikátu (souboru *.PFX). Certifikát z takto upravené zálohy bude možné přenést mezi operačním systémem Windows XP a vyššími verzemi OS Windows.

Stáhnout aplikaci

Registrační autority

v

Novinky

3. 9. 2019 Spolupráce se společností SAZKA
Více zde
12. 8. 2019 Vydáváme certifikáty ve Švédsku
Více zde
16. 7. 2019 I.CA zahájila vydávání certifikátů s využitím kryptografie eliptických křivek (ECC)
Více zde